Стрељачки савез Србије

Serbian Shooting Sport Federation

 
 

Vesti

Organizacija

Adresar

Akta

Kalendar

Rezultati

Rekordi

Linkovi

Kontakti

Nabavke

Mali oglasi

 

REKORDI SSS

 

LISTA REKORDA STRELJAČKOG SAVEZA SRBIJE - Program ISSF        31.12.2016.

SENIORI

10m - Vazdušna puška

 

K

629,4

Milutin Stefanović, SK Čika Mata

Međunarodno takmičenje, Ruše

2014

 

F

209,7

Milutin Stefanović, Čika Mata

Svetski Kup, Fort Benning

2015

 

E

1878,2

SRB (Stefanović, Sebić, Pletikosić)

Međunarodno takmičenje, Ruše

2016

50m – Puška sl. izbora 60 ležeći

 

K

628,8

Stevan Pletikosić, Čika Mata

Grand Prix Novog Sada

2016

 

F

209,6

Stevan Pletikosić, Čika Mata

Prvenstvo Srbije

2016

 

E

1868,4

SRB (Mirosavljev, Sebić, Pletikosić)

Prvenstvo Sveta, Granada

2014

50m - Puška sl. izbora 3x40

 

K

1183

Milenko Sebić, Crvena Zvezda

Svetski Kup, Minhen

2016

 

F

462,8

Milenko Sebić, Crvena Zvezda

Finale Kupa SSS

2016

 

E

3504

SRB (Stefanović, Sebić, Mirosavljev)

Prvenstvo Evrope, Maribor

2015

10m – Vazdušni pištolj

 

K

590

Andrija Zlatić, SD Aleksa Dejović

Prvenstvo Sveta, Nemačka

2010

 

K

590

Damir Mikec, KSS Policajac

Međunarodno takmičenje, Solin

2016

 

F

204,9

Dimitrije Grgić, Akademac

Međunarodno takmičenje, Austrija

2016

 

E

1747

SRB (Mikec, Zlatić, Grgić)

Prvenstvo Sveta, Nemačka

2010

50m – Pištolj sl. izbora

 

K

574

Damir Mikec, KSS Policajac

Svetski Kup, Minhen

2009

 

K

574

Damir Mikec, KSS Policajac

Svetski Kup, Milano

2012

 

F

197,1

Damir Mikec, KSS Policajac

Prvenstvo Srbije

2014

 

E

1675

SRB (Mikec, Zlatić, Grgić)

Prvenstvo Sveta, Nemačka

2010

25m - Pištolj središnjeg paljenja

 

P

579

Saša Mudrinić, SK Akademac

Prvenstvo Evrope, Beograd

2011

 

E

1698

SK Milicionar – Krcun
(Adamović, Dimitrijević, Nenadić)

Prvenstvo Srbije

2000

25m - Pištolj brza paljba

 

K

566

Aleksandar Zlatić, SD Aleksa Dejović

Prvenstvo Jugoslavije

1996

 

F

655

Aleksandar Zlatić, SD Aleksa Dejović

Prvenstvo Jugoslavije

1996

 

E

1645

SD Aleksa Dejović (Zlatić, Nešković, Matović)

Prvenstvo Jugoslavije

1996

SENIORKE

10m - Vazdušna puška

 

K

420,8

Ivana Anđušić Maksimović, SK Ak. Maksimović

Prvenstvo Srbije

2016

 

F

209,4

Andrea Arsović, SK Partizan-BGD

Međunarodno takmičenje, Austrija

2015

 

E

1248,3

SRB (Arsović, Anđušić, Todorović)

Međunarodno takmičenje, Ruše

2016

50m – Puška standard 60 ležeći

 

P

621,3

Lidija Mihajlović, SK Niš 1881

Finale Kupa SSS

2016

 

E

1839,0

SK Niš 1881 (Mihajlović, Biserčić K., Milanović)

Prvenstvo Srbije

2014

50m – Puška standard 3x20

 

K

588

Ivana Anđušić Maksimović, SK Ak. Maksimović

Svetski Kup, Minhen

2015

 

F

458,6

Andrea Arsović, SK Partizan-BGD

Međunarodno takmičenje, Kuvajt

2015

 

E

1739

SRB (Babić, Vukašinović, Armuš)

GP Plzen

2016

10m - Vazdušni pištolj

 

K

393

Jasna Šekarić, SK Crvena Zvezda

Međunarodno takmičenje, Minhen

1992

 

F

205,5

Veličković Bobana SK Bor 030

Finale Kupa SSS

2016

 

E

1152

SRB (Arunović, Veličković, Zarić)

Međunarodno takmičenje, Ruše

2016

25m – Sport pištolj 30+30

 

P

593

Jasna Šekarić, SK Crvena Zvezda

Svetski Kup, Zagreb

1991

 

E

1741

SRB (Šekarić, Arunović Z., Arunović J.)

Prvenstvo Sveta, Nemačka

2010

JUNIORI

10m - Vazdušna puška

 

K

625,1

Andrija Milovanović, SK Niš 1881

Svetski Kup, Minhen

2014

 

F

207,9

Stevan Jovanović, SK Čika Mata

Međunarodno takmičenje, Njitra

2013

 

E

1854,9

SRB (Jovanović, Kovačević, Milovanović)

Prvenstvo Evrope, Đer

2016

50m – Puška sl. izbora 60 ležeći

 

K

624,7

Jovan Čičevski, Novi Sad 1790

Grand Prix Novog Sada

2015

 

F

207,5

Stevan Jovanović, SK Čika Mata

Prvenstvo Srbije s-ri

2015

 

E

1841,2

SRB (Čičevski, Aleksandrovski, Tasić)

Prvenstvo Evrope, Osijek

2013

50m - Puška sl. izbora 3x40

 

K

1171

Stevan Jovanović, SK Čika Mata

Grand Prix Novog Sada

2016

 

F

459,0

Stevan Jovanović, SK Čika Mata

Finale Kupa SSS

2016

 

E

3443

SRB (Aleksandrovski, Čičevski, Tasić)

Međunarodno takmičenje, Plzen

2013

10m – Vazdušni pištolj

 

K

584

Dimitrije Grgić, SK Crvena Zvezda

Grand Prix, Beograd

2003

 

F

195,7

Lazar Pantelić, SK Aleksa Dejović

Finale Kupa SSS

2016

 

E

1716

SCG (Grgić, Mikec, Kačavenda)

Prvenstvo Evrope, Đer

2004

50m – Pištolj sl. izbora

 

K

558

Damir Mikec, KSS Policajac

Prvenstvo Srbije

2004

 

F

181,7

Branko Mašanović, SK Policajac

Prvenstvo Srbije j-ri

2016

 

E

1642

SCG (Grgić, Mikec, Kačavenda)

Prvenstvo Evrope, Plzen

2004

25m – Pištolj 30+30

 

P

573

Damir Mikec, KSS Policajac

Prvenstvo Srbije

2004

 

E

1671

SCG (Grgić, Mikec, Kačavenda)

Prvenstvo Evrope, Plzen

2004

JUNIORKE

10m - Vazdušna puška

 

K

421,2

Milica Babić, Palilula

Međunarodno takmičenje, Njitra

2015

 

F

209,1

Milica Babić, Palilula

GP Plzen

2016

 

E

1242,1

SRB (Babić, Vukašinović, Kolarević)

Prvenstvo Evrope

2016

50m – Puška standard 60 ležeći

 

P

620,6

Milica Babić, Palilula

Međunarodno takmičenje-Olimpijske nade, Plzen

2015

 

E

1842,4

SRB (Babić, Vukašinović, Armuš)

Međunarodno takmičenje-Streljačke nade, Plzen

2016

50m – Puška standard 3x20

 

K

587

Ana Akifović, SK Novi Beograd Ušće

Grand Prix Novog Sada

2016

 

F

459,4

Milica Babić, Palilula

Međunarodno takmičenje-Streljačke nade, Plzen

2016

 

E

1739

SRB (Babić, Vukašinović, Armuš)

GP Plzen

2016

10m - Vazdušni pištolj

 

K

391

Marija Mladenović, SK Crvena Zvezda

Svetski Kup, Milano

1995

 

F

194,6

Anastasijević Natalija, SK Partizan

Finale Kupa SSS

2016

 

E

1131

SCG (Z. Arunović, Grgić, Zarić)

Prvenstvo Evrope, Moskva

2006

25m – Sport pištolj 30+30

 

K

577

Jelena Arunović, SK Milicionar – Krcun

Prvenstvo Srbije

2006

 

F

772,8

Zorana Arunović, SK Crvena Zvezda

Prvenstvo SCG (s-ke)

2005

 

E

1679

SCG (Rula, Grgić, Z. Arunović)

Prvenstvo Evrope, Beograd

2005

MLAĐI JUNIORI

10m - Vazdušna puška

 

K

622,2

Stevan Jovanović, SK Čika Mata

Prvenstvo Srbije ml. j-ri

2015

 

F

207,5

Stevan Jovanović, SK Čika Mata

Prvenstvo Srbije s-ri

2015

 

E

1818,1

N. Beograd-Ušće (Nikolić, Simović, Mitrović)

Prvenstvo Srbije B ml. j-ri

2016

10m - Vazdušni pištolj

 

K

573

Dušan Dapčević, SK Kikinda

Prvenstvo Balkana, Beograd (j-ri)

2006

 

F

195,0

Petar Adamović, SK Smederevo

Finale Kupa SSS B

2016

 

E

1634

SK Kikinda (Petrov, Đurin, Marcikin)

Prvenstvo Srbije

2003

MLAĐE JUNIORKE

10m - Vazdušna puška

 

K

421,2

Milica Babić, Palilula

Međunarodno takmičenje, Njitra

2015

 

F

208,7

Ivana Marić, SD Jedinstvo

Prvenstvo Srbije B

2015

 

E

1235,3

SD Jedinstvo (Marić, Kolarević, Malić)

Prvenstvo Srbije B

2015

10m - Vazdušni pištolj

 

K

387

Bobana Veličković, SK Bor 030

Međunarodno takmičenje, Nitra

2007

 

F

194,7

Malina Stanojković, SK Bor 030

Finale Kupa SSS B

2015

 

E

1110

SCG (Ristović, Mataija, Andrejević)

Međunarodno takmičenje, Nitra

2005

KADETI

10m - Vazdušna puška

 

P

620,4

Đorđe Savić, SK Oko Sokolovo

Valter Kup Smederevo

2016

 

E

1818,1

N. Beograd-Ušće (Nikolić, Simović, Mitrović)

Prvenstvo Srbije B

2016

10m – Vazdušni pištolj

 

P

559

Stefan Todorović, SK Kolubara

Međunarodno takmičenje, Njitra

2015

 

E

1574

Kolubara (Ratković,Plevnik, Todorović)

Prvenstvo Srbije B

2015

KADETKINJE

10m - Vazdušna puška

 

P

418,1

Marija Kolarević, SD Jedinstvo

Međunarodno takmičenje, Njitra

2016

 

E

1235,3

SD Jedinstvo (Marić, Kolarević, Malić)

Prvenstvo Srbije B

2015

10m – Vazdušni pištolj

 

P

384

Marija Šunjevarić, SK Aleksa Dejović

Finale Kupa SSS A

2015

 

E

1081

Aleksa Dejović ( Šunjevarić, Bogićević, Todorović)

Prvenstvo Srbije B

2015

 

LISTA REKORDA STRELJAČKOG SAVEZA SRBIJE – Domaći program      31.12.2016.

PIONIRI

10m – Serijska vazdušna puška

 

P

194

Vladan Janković, SD SFS Borac

Prvenstvo Jugoslavije

1997

 

E

554

SD SFS Borac (Janković, Ivanković, Petković)

Prvenstvo Jugoslavije

1997

50m – Serijska mk puška 30 ležeći

 

P

278

Nikola Mihajlović, SK Jagodina 92

Prvenstvo Jugoslavije

2002

 

 

278

Darko Nikodijević, SK Jagodina 92

Prvenstvo Srbije

2003

 

E

804

SD Čika Mata (Todorović, Gogić, Lekić)

Prvenstvo Jugoslavije

1999

50m – Serijska mk puška 3x10

 

P

267

Dejan Ivanković, SD SFS Borac

Prvenstvo Srbije

1997

 

E

747

SD Čika Mata (Todorović, Gogić, Lekić)

Prvenstvo Jugoslavije

1999

PIONIRKE

10m – Serijska vazdušna puška

 

P

192

Milica Petrović, SK Jagodina 92

Prvenstvo Srbije

2001

 

E

546

SD Čika Mata (Todorović, Mitrović, Jevremović)

Prvenstvo Jugoslavije

1997

50m – Serijska mk puška 30 ležeći

 

P

281

Bojana Pejović, SK Partizan

Prvenstvo Srbije

1997

 

E

818

SK Jagodina 92 (Živković, Milić, Dejanović)

Prvenstvo Srbije

2003

50m – Serijska mk puška 3x10

 

P

269

Bojana Pejović, SK Partizan

Prvenstvo Srbije

1997

 

E

784

SK Partizan
(M. Smoljanić, B. Pejović, K. Smoljanić)

Prvenstvo Jugoslavije

1996

JUNIORI

10m – Serijska vazdušna puška

 

P

381

Miodrag Frič, SD Novi Sad 1790

Prvenstvo Srbije

2001

 

P

386

Arsenije Todorović, SK M.M. Lukanjac

Prvenstvo Srbije (s-ri)

2007

 

E

1119

SK Novi Beograd – Ušće
(Topalović, Vokić, Marković)

Prvenstvo Jugoslavije

2000

50m – Serijska mk puška 40 ležeći

 

P

376

Vojkan Dobrosavljević, SK Kablovi – Elmosstan

Prvenstvo Jugoslavije

1996

 

E

1099

SK Kablovi – Elmosstan
(Dobrosavljević, Simić, Cilić)

Prvenstvo Jugoslavije

1996

50m – Serijska mk puška 3x20

 

P

530

Dejan Ivanković, SD SFS Borac

Prvenstvo Jugoslavije

1997

 

E

1543

SK Kablovi – Elmosstan
(Dobrosavljević, Simić, Cilić)

Prvenstvo Jugoslavije

1996

JUNIORKE

10m – Serijska vazdušna puška

 

P

381

Marija Delibašić, SK Crvena Zvezda

Prvenstvo Jugoslavije

2000

 

E

1118

SK Novi Beograd – Ušće
(
Babić, Bukumirović, Gaćeša)

Prvenstvo Jugoslavije

2000

50m – Serijska mk puška 40 ležeći

 

P

373

Marija Delibašić, SK Crvena Zvezda

Prvenstvo Jugoslavije

1999

 

E

1072

SK Kablovi – Elmosstan
(Popović, Marković, Petrović)

Prvenstvo Jugoslavije

1996

50m – Serijska mk puška 3x20

 

P

542

Olga Todorović, SD Čika Mata

Prvenstvo Jugoslavije

2001

 

E

1552

SD Čika Mata
(Todorović, Milosavljević, Jevremović)

Prvenstvo Jugoslavije

2001

SENIORI

10m – Serijska vazdušna puška

 

P

383

Nikola Marić, SK Beogradske elektrane

Prvenstvo Jugoslavije

1999

 

 

386

Arsenije Todorović, SK M.M. Lukanjac

Prvenstvo Srbije

2007

 

E

1128

SK Beogradske elektrane (Marić, Tošić, Mitrović)

Prvenstvo Jugoslavije

1997

 

 

1128

SK Milicionar - Krcun (Mikec, Groza, Ćeranić)

Prvenstvo Jugoslavije

2000

50m – Serijska mk puška 3x20

 

P

542

Novica Petrović, SK Heroj Srba – Bezbednost

Prvenstvo Jugoslavije

2001

 

E

1582

SK Heroj Srba – Bezbednost
(Petrović, Mladenović, Florić)

Prvenstvo Srbije

1996

100m – Vojnička puška 20 ležeći

 

P

191

Vasilije Nikolić, SD Metalac

Prvenstvo Jugoslavije

1984

 

P

191

Radiša Borisavljević, SD Boško Petrović

Prvenstvo Srbije

2015

 

E

548

SD Voždovac (Gavrić, Grozdanović, Cvetković)

Prvenstvo Jugoslavije

1984

100m – Vojnička puška 3x10

 

P

266

Ivan Jakov, SD Novi Sad 1790

Prvenstvo Srbije

2002

 

 

266

Miroljub Biserčić, SK Heroj Srba – Bezbednost

Prvenstvo Srbije

2002

 

E

775

SD Novi Sad 1790 (Jakov, Mirosavljev, Ljubičić)

Prvenstvo Jugoslavije

2002

100m – PAP

 

P

283

Dragan Grozdanov, SD Žarko Zrenjanin

Prvenstvo Jugoslavije

1997

 

F

367

Dragan Grozdanov, SD Žarko Zrenjanin

Prvenstvo Jugoslavije

1997

 

 

367

Slavko Babić, SK Stražilovo

Prvenstvo Srbije

2006

 

E

802

SK Dragan Jevtić Škepo – Remont
(Jakovljević, Jovanović, Soboljev)

Prvenstvo Jugoslavije

1997

25m – Pištolj velikog kalibra

 

P

353

Risantije Savić, SK Partizan

Prvenstvo SCG

2005

 

 

358

Saša Petrović, SK Pančevo 1813

Prvenstvo Srbije

2008

 

 

359

Saša Petrović, SK Pančevo 1813

Prvenstvo Srbije

2010

 

E

1008

KSS Policajac (Janković, Dimitrijević, Deljanin)

Prvenstvo SCG

2004

 

 

1034

SD Akademac (Milanović, Mudrinić, Deronja)

Prvenstvo Srbije

2007

SENIORKE

10m – Serijska vazdušna puška

 

P

379

Aleksandra Pejić, SK Beogradske elektrane

Prvenstvo Jugoslavije

2000

 

E

1119

SK Beogradske elektrane (Pejić, Mihajlović, Đekić)

Prvenstvo Jugoslavije

2000

50m – Serijska mk puška 3x20

 

P

557

Mirjana Đekić, SK Beogradske elektrane

Prvenstvo Jugoslavije

1996

 

E

1523

SK Beogradske elektrane (Pejić, Đekić, Antić)

Prvenstvo Jugoslavije

2001

 
© 2008-2017 Стрељачки савез Србије - Serbian Shooting Sport Federation, Design by Paganini